WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnemieszkanie ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:mieszkanie ( wynajem )
Numer:6378/3792/OMW
Lokalizacja:WARSZAWA, BEMOWO
Ulica:Jana Olbrachta
Cena:2 100 PLN
Cena za mkw.:51,22 PLN
Powierzchnia41.00 mkw.
Liczba pokoi:2
Piętro:1
Liczba pięter:6
Stan:idealny
Rok budowy:2018
Ochrona:TAK
Winda:TAK
 

OSKAR
Warszawa
tel.: 501100997
email: konstancjabiuro@wp.pl

opis:

Nowe dwupokojowe mieszkanie w bloku oddanym do użytku w 2018 roku. Niski , nowo wybudowany apartamentowiec z całodobową portiernią i monitoringiem. Mieszkanie składa się z dwóch , niezależnych, rozkładowych pokoi, kuchni w aneksie, łazienki oraz balkonu.
W kuchni nowe sprzęty AGD, lodówka w zabudowie, płyta indukcyjna , okap. Sypialnia czeka na wytyczne najemcy w kwestii umeblowania, posiada garderobę z oświetleniem . Salon również nieumeblowany, meble do ustalenia po podpisaniu umowy najmu. Z salonu wyjście na duży balkon, informacja dla firm , istnieje możliwość reklamy od strony ulicy. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na terenie osiedla. Możliwość korzystania za dodatkowe 150 zł . Do ceny doliczamy opłaty administracyjne jako zaliczki na poczet zużycia ciepłej i zimnej wody oraz ogrzewania około 400 zł .Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Konstancja Nieruchomości tel. 501 100 997 lub numer agenta prowadzącego ofertę


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2019 OSKAR. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości