WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnemieszkanie ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:mieszkanie ( wynajem )
Numer:6381/3792/OMW
Lokalizacja:WARSZAWA, WOLA
Ulica:Giełdowa
Cena:2 900 PLN
Cena za mkw.:61,7 PLN
Powierzchnia47.00 mkw.
Liczba pokoi:2
Piętro:3
Liczba pięter:9
Rok budowy:2009
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:16970

OSKAR
Warszawa
tel.: 501100997
email: konstancjabiuro@wp.pl

opis:

Dwupokojowe pow. 47 m2 mieszkanie, znajdujące się przy ul. Giełdowej, na 3. piętrze, na pograniczu Woli i Śródmieścia, w rejonie aktywności biznesowej. Składa się z sypialni 14,5 m2, salonu z aneksem kuchennym 22 m2, balkonu 9 m2, przedpokoju oraz łazienki. Jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jest po remoncie, wyposażone we wszystkie podstawowe meble, instalacje oraz sprzęt AGD - telewizory, pralkę oraz zmywarkę. Okna mieszkania skierowane są na zachód. W łazience jest wanna. Budynek nowy, z 2009 r., kilka wind, jest ochrona, która może przyjąć paczki od kurierów. Infrastruktura odpowiada statusowi biznes dzielnicy stolicy. Dookoła liczne wysokie budynki ze szkła, biura, sklepy, supermarkety, gabinety lekarskie, fryzjerskie, kosmetyczne, usługowe oraz restauracji różnych kuchni świata i rodzajów zwykłe, a także stołówki, bary, kawiarnie. W samym budynku jest przedszkole oraz żłobek. Do stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz tramwajów i autobusów, które jadą w każdym kierunku miasta - mniej niż 5 min. pieszo. Wifi oraz TV - we własnym zakresie.
Zapraszamy do oglądania! Prowizja w wysokości 50 % czynszu, płatna jest tylko w przypadku podpisania umowy najmu.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Konstancja Nieruchomości tel. 501 100 997 lub numer agenta prowadzącego ofertę


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2019 OSKAR. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości