WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnemieszkanie ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:mieszkanie ( wynajem )
Numer:6402/3792/OMW
Lokalizacja:WARSZAWA, PRAGA-POŁUDNIE
Ulica:1 Praskiego Pułku WP
Cena:2 300 PLN
Cena za mkw.:46,94 PLN
Powierzchnia49.00 mkw.
Liczba pokoi:2
Piętro:0
Rok budowy:0
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:16970

OSKAR
Warszawa
tel.: 501100997
email: konstancjabiuro@wp.pl

opis:

Dwupokojowe ładne mieszkanie w zielonej i cichej okolicy. W mieszkaniu znajduje się całe wyposażenie kuchni, zmywarka, pralka salon jest połączony z kuchnią. W salonie rozkładana kanapa (z funkcją spania lub wypoczynek). Duża sypialnia z garderobą, w przedpokoju szafa. Mieszkanie jest nowe i nie było nigdy wynajmowane. Brakuje telewizora. Jest WiFi. Doskonała komunikacja autobusowa, dobry dojazd do centrum. Jeden przystanek do Ronda Wiatraczna kilka linii tramwajowych i autobusowych, CH, bazarek, liczne sklepy osiedlowe. Blisko szkoła i przedszkole. W cenie ofertowej 2.300 zł. jest czynsz administracyjny. Najemca płaci dodatkowo za media. Kaucja 2300zl. Polecam to mieszkanie bo naprawdę warto.
Zapraszamy do oglądania! Prowizja w wysokości 50 % czynszu, płatna jest tylko w przypadku podpisania umowy najmu.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Konstancja Nieruchomości tel. 501 100 997 lub numer agenta prowadzącego ofertę


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2019 OSKAR. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości