WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnelokal ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:lokal ( wynajem )
Numer:1262/3792/OLW
Lokalizacja:WARSZAWA, OCHOTA
Ulica:Grójecka
Cena:10 900 PLN
Cena za mkw.:147,3 PLN
Powierzchnia74.00 mkw.
Piętro:0
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:16970

OSKAR
Warszawa
tel.: 501100997
email: konstancjabiuro@wp.pl

opis:

Lokal położony przy ul Grójeckiej w Warszawie, w doskonałej lokalizacji. Przez ostatnie lata znajdowała się tam restauracja lokal posiada wszelkie odbiory sanepidu. Wybudowana została instalacja wentylacyjna z osobnym kominem. Można rozstawić ogródek bezpośrednio przed lokalem. Lokal składa się z sali dla gości, toalety i kuchni na parterze, oraz użytkowej piwnicy. Dodatkowo w lokalu jest antresola, na której można urządzić biuro lub magazyn (antresola nie jest wliczona w metraż). Ruch pieszych przed kamienicą, to około 500-600 osób na godzinę. Idealna lokalizacja na lodziarnię, ciastkarnię z pieczywem, i nie tylko. Do ceny należy doliczyć podatek VAT. Zapraszam osoby z ciekawym pomysłem na działalność.
Zapraszamy do oglądania! Prowizja w wysokości 50 % czynszu, płatna jest tylko w przypadku podpisania umowy najmu.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Konstancja Nieruchomości tel. 501 100 997 lub numer agenta prowadzącego ofertę


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2019 OSKAR. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości