WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnemieszkanie ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:mieszkanie ( wynajem )
Numer:6408/3792/OMW
Lokalizacja:WARSZAWA, PRAGA-PÓŁNOC
Ulica:ks. Ignacego Kłopotowskiego
Cena:2 700 PLN
Cena za mkw.:45 PLN
Powierzchnia60.00 mkw.
Liczba pokoi:2
Piętro:3
Liczba pięter:4
Rok budowy:1935
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:16970

OSKAR
Warszawa
tel.: 501100997
email: konstancjabiuro@wp.pl

opis:

Dwupokojowe piękne mieszkanie, znajduje się w kamienicy z 1935 roku zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie Urzędu Dzielnicy Praga Północ - centrum dzielnicy. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal po generalnym remoncie, czeka na pierwszego najemcę.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane kuchnia i łazienka w pełni wyposażone, jeden z pokoi umeblowany, a drugi pokój do umeblowania wg potrzeb najemcy i w uzgodnieniu z właścicielem. Mieszkanie funkcjonalne, ciche i przytulne.
Preferowany jest wynajem dla dwóch osób. Właściciele lubią zwierzęta ale nie w tym mieszkaniu.
Opłaty administracyjne na rzecz wspólnoty mieszkaniowej ponosi właściciel.
Najemca oprócz czynszu najmu opłaca jednorazowo kaucję w wysokości jednomiesięcznego czynszu oraz wnosi comiesięcznie opłaty za gaz (PGNiG), prąd (innogy) i ewentualnie przyłącze UPC zgodnie z fakturami od poszczególnych operatorów.
W bezpośredniej bliskości znajduje się przystanek autobusowy, tramwajowy, metro Warszawa Wileńska, Centrum Handlowe Wileńska, Park Praski, szkoła podstawowa i liceum, ośrodek sportu i rekreacji, kino, restauracje, sklepy.
Kamienica stanowi teren zamknięty - zamykana brama wejściowa i klatki schodowe z domofonami.
Zapraszamy do oglądania! Prowizja w wysokości 50 % czynszu, płatna jest tylko w przypadku podpisania umowy najmu.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Konstancja Nieruchomości tel. 501 100 997 lub numer agenta prowadzącego ofertę


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2019 OSKAR. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości