WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnemieszkanie ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:mieszkanie ( wynajem )
Numer:5815/3792/OMW
Lokalizacja:WARSZAWA, PRAGA-POŁUDNIE
Ulica:Augustyna Kordeckiego
Cena:2 150 PLN
Cena za mkw.:57,18 PLN
Powierzchnia37.60 mkw.
Liczba pokoi:2
Piętro:3
Liczba pięter:4
Rok budowy:2011
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:16970

OSKAR
Warszawa
tel.: 501100997
email: konstancjabiuro@wp.pl

opis:

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,6 m2 przy ul. Kordeckiego w Warszawie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 2011 roku. W budynku jest winda. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym), przedpokoju, garderoby, łazienki razem z WC, oraz tarasu. Mieszkanie w wysokim standardzie. Jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska znajdująca się na poziomie piwnicznym. Zdjęcia mieszkania obrazują stan rzeczywisty. W mieszkaniu będą pozostawione wszystkie mebla za wyjątkiem biurka z garderoby oraz stołu wraz z krzesłami z salonu (będzie wstawiony inny, zastępczy stół). Mieszkanie będzie dostępne do wynajmu od 25 czerwca 2018 roku. Preferowany wynajem dla firm lub osób prywatnych, na dłuższy okres czasu. Wynajmujący dziękuje osobom z dziećmi, studentom, a także osobom posiadającym zwierzęta, takich ofert nie będziemy rozważać.
Koszt wynajmu, to 1800 złotych plus czynsz administracyjny (obecnie wynosi 350,00 złotych dla dwóch osób). Najemca będzie zobowiązany do wniesienia kaucji w wysokości miesięcznego czynszu. Umowa wynajmu będzie sporządzona w formie aktu notarialnego (koszty notarialne ponosi właściciel mieszkania) tzw. umowa najmu okazjonalnego. Dobra infrastruktura i komunikacja.
Powyższe warunki nie podlegają negocjacjom.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Konstancja Nieruchomości tel. 501 100 997 lub numer agenta prowadzącego ofertę


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2019 OSKAR. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości